W czym możemy pomóc?

Skorzystaj z naszych usług

Wsparcie na każdym etapie wdrożenia Bitrix24
Bitrix24 plany taryfowe

Zakup licencji Bitrix24 to jedno z pierwszych wyzwań stojących przed Państwem. Na początku wydaje się czymś banalnym ale z czasem potrafi budzić wiele wątpliwości.

Którą subskrypcję wybrać?
Czy pokryje nasze wymagania biznesowe?
Co zyskuje bądź tracę wybierając dany plan?

Naszym celem jest wsparcie Państwa w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej zakupu licencji. Chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania i wątpliwości aby zwiększyć Państwa komfort w podejmowaniu decyzji.

Bitrix24 posiada wiele możliwości, które mogą być przydatne w osiągnięciu postawionych sobie celów biznesowych. 
Poznawanie nowego rozwiązania informatycznego zawsze wymaga trochę czasu. Klienci zazwyczaj skupiają się na zrozumieniu jedynie wybranych obszarów zapominając że właściwie natychmiast mogą czerpać dodatkowe korzyści dzięki pozostałym modułom.

Wspieramy naszych Klientów w szybkim zrozumieniu możliwości systemu w kontekście konkretnych wymagań biznesowych. Dzięki temu szybko poznajecie Państwo Bitrix24.

Bitrix24 szkolenia
Bitrix24 szybkie wdrożenie

Przez wiele lat prowadzimy wdrożenia systemów CRM. Mieliśmy okazję sprawdzić wiele podejść i metodyk wdrożenia. Wykorzystując nasze doświadczenia czerpiemy z najlepszych praktyk. W zależności od potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie pracować realizując od razu zdefiniowane wymagania bądź etapowo lub wręcz na żądanie kiedy pojawi się kolejna potrzeba biznesowa.